Wybrane realizacje

Informacje kontaktowe

[ KIM JESTEŚMY? ]

Twój sukces to nasze zobowiązanie.

Tworząc firmę Anvis pragnęliśmy przede wszystkim jednego. Stale zmieniać oblicze tego, w jaki sposób rozumiany jest współczesny handel i marketing.

Dzięki pozyskanemu doświadczeniu możemy przygotowywać dla naszych klientów coraz bardziej innowacyjne i nieszablonowe realizacje, umacniając ich pozycję rynkową i renomę.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszego sukcesu od ponad 25 lat.

[ jak działamy? ]

Nasze fundamenty

Stawiamy sobie coraz to nowsze wyzwania, by sukcesywnie stawać się coraz lepszymi.

Mierzalne cele

Nie zadowalamy się przeciętnością. Dostarczamy jedynie bezkompromisowe produkty.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wierzymy, że tylko dzięki synergicznemu połączeniu sił mamy potencjał by rosnąć wraz z Wami.

Wzajemna współpraca
[ CO MÓWIĄ O NAS? ]

Przykładowe referencje od klientów

"Z wielką przyjemnością rekomenduję usługi świadczone przez Anvis. Współpracowaliśmy z firmą przez ostatnie dwa lata. W każdym z etapów projektu – od prototypowania do realizacji – Anvis spełnił swoje zadanie wzorowo. Jesteśmy zadowoleni z ich jakości oraz cen".
Stiga
"Firma Anvis współpracuje z nami od 2018 roku w zakresie produkcji ekspozytorów oraz ich serwisowania. Podczas realizacji powierzonych zadań firma Anvis wykazała się rzetelnością i terminowością wykonania zamówień oraz zaangażowaniem w realizację projektów."
BSH
„Współpracuję z firmą Anvis od 6 lat. Wszystkie wspólne realizacje były zaprojektowane i wyprodukowane z wcześniejszymi założeniami. Wysoka jakość, pełna dyspozycyjność i terminowość to niewątpliwe atuty tej firmy.”
Producent kosmetyków i chemii gospodarczej
„Rekomendujemy współpracę z firmą Anvis wszystkim firmom, które chcą podnieść jakość ekspozycji swoich produktów.  Warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do potrzeb i oczekiwań oraz terminowość realizacji."
Producent domowego sprzętu AGD
„Na podstawie naszej wieloletniej współpracy z firmą Anvis możemy śmiało zaświadczyć, że firma reprezentuje dużą elastyczność, otwartość na zmiany i nietypowe zapotrzebowania. To profesjonalne i kompleksowe podejście do tematu.”
Producent chemii budowlanej
„Rozpoczęliśmy współpracę z Anvisem w 2016 roku w momencie wprowadzania nowej gamy produktowej na rynek. Przedstawione przez firmę projekty były bardzo ciekawe i szybko zostały wdrożone do produkcji. Przez 5 lat wspólnie z tą firmą wdrożyliśmy 3 nowe linie produktowe w punktach sprzedaży FMCG. Polecamy Anvis wszystkim firmom poszukującym profesjonalnego i zaufanego partnera”
Producent przekąsek i słodyczy