Awards & News

06-02-2020
Diament 30-lecia Polskiej Transformacji
W ciągu 25 lat działalności na rynku, nasza firma stale się rozwija. Podwyższamy standardy i kompetencje, zwiększamy swoje możliwości i stale rozbudowujemy zespół. Nie ma cienia przesady w twie..
03-01-2020
Pomocna dłoń dla czterech łap
Mamy w firmie pozytywnie zakręconą sekretarkę, która w swoim czasie wolnym oddaje się pomocy zwierzakom.  Z jej inicjatywy odbyła się w firmie zbiórka wszelkich ciepłych tekstylió..
13-12-2019
Mikołajkowe świętowanie
Tego roku wyjątkowo szybko zasiedliśmy przy wspólnym stole. Miło ugoszczono nas w restauracji Nova Kuchnia. Przyjemna atmosfera sprzyjała sympatycznym  rozmowom dobrych znajomych oraz poznaniu..
08-11-2019
RogaLOVE Rogale
Po raz kolejny uczestniczymy w pięknej akcji RogaLOVE. Dochód ze sprzedaży rogali jest  przekazany stowarzyszeniu Dzieciaki Chojraki, by pomagać najmłodszym w walce z nowotworami.
28-10-2019
BRIEF-OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO CZASU
Bardzo istotną rolę przy naszych projektach odgrywa brief. Odpowiednio przygotowany, ułatwia nam zrozumienie  potrzeb i oczekiwań klienta oraz zapoznanie się z marką. Przedstawiamy Państwu krót..
19-09-2019
Gala Forbes
W Hotelarni w Puszczykowie, 19 września odbyła się gala Forbes, w czasie której przyznawano wyróżnienia dla Najcenniejszych Firm Rodzinnych w Wielkopolsce. Nasza firma zdobyła jedno z ni..
20-12-2018
W świątecznym nastroju
W miłym, świątecznym nastroju  wspólnie zasiedliśmy przy stole w restauracji Aroma. Była to doskonała okazja, abyśmy mogli na spokojnie porozmawiać i przyjemnie spędzić razem wieczór...
09-11-2018
Wspieramy Dzieciaki Chojraki z RogaLOVE
W tym roku po raz pierwszy ruszyła akcja RogaLOVE. Dochód ze sprzedaży rogali zostanie przeznaczony na poprawę warunków leczenia dzieci walczących z rakiem poprzez wsparcie dla  Dzieciak..
07-11-2018
RADOŚĆ W ZESPOLE
Nasza praca daje nam dużo radości. Dzięki temu nasze projekty są oryginalne, trwałe i dopracowane z troską o najdrobniejsze szczegóły. Chętnie nadzorujemy prace nad naszymi projektami od począt..
20-09-2018
10. edycja POS STARS zakończona nadprogramowym wyróżnieniem!
Podczas tegorocznego festiwalu Marketingu w Warszawie, odbyła się 10. edycja konkursu POS STARS, w czasie którego jurorzy i publiczność wybierają najlepsze display'e  wspierające sprzedaż...